KDO JSME

Společnost PragoREAL vzdělávání, s.r.o., působí v oblasti vzdělávání a osobnostního rozvoje již od roku 1992.

Naše služby jsou založeny na partnerské spolupráci s klienty a zahrnují otevřené kurzy, firemní vzdělávání "na míru", poradenství a outsourcing.


CO A KDE ŠKOLÍME

Naše semináře jsou přínosné zejména pro mzdové účetní, personalisty, daňové referenty a samozřejmě i pro samostatné podnikatele nebo vedoucí pracovníky firem.

V rámci problematiky daní z příjmu, DPH, pracovního práva, nemocenského a důchodového pojištění se zaměřujeme na rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací v rámci celé České republiky.

Pravidelně však působíme zejména ve městech Mladá Boleslav, Benešov, Poděbrady, Hradec Králové a dále pak Mělník, Příbram a Děčín.


LEKTOŘI

Spolupracujeme s kvalitními lektory, konzultanty a trenéry.

Stěžejní je pro nás spolupráce s paní Katarínou Dobešovou - vyhledávanou specialistkou v oboru daní z příjmů ze závislé činnosti, autorkou mnoha odborných publikací. Školí témata Změny ve zdaňování mezd a Roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění).

Dále se můžete setkat s Janou Šmídovou (Roční zúčtování záloh a aktuality pro plátce daně), Ing. Jitkou Fajmonovou (Kontrolní hlášení, Novela DPH), Ing. Ivou Rindovou (Cestovní náhrady).

Aktuální téma EET přednášel pro PragoREAL v září 2016 oblíbený Tomáš Líbal a spoluautorka zákona o EET Ing. Daniela Hrabětová.